آنتیگا: هدف ما قهرمانی جهان است

انتظار بازی سختی برابر ایران را دارم

استفان آنتیگا سرمربی تیم ملی والیبال لهستان تاكید كرد هدف نخست تیم لهستان در لیگ جهانی شناسائی نقاط ضعف برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان است.

آنتیگا: هدف ما قهرمانی جهان است - تصویر 1
به گزارش سرویس ورزشی برنا تیم ملی والیبال ایران در چارچوب هفته ششم لیگ جهانی روزهای جمعه و یکشنبه ششم و هشتم تیرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی به مصاف تیم ملی والیبال لهستان می رود.

ملی پوشان ایران در حال حاضر با 13 امتیاز در رتبه دوم لیگ جهانی والیبال قرار دارند و در صورت کسب پنج امتیاز در چهار بازی آینده خود صعودش به مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال قطعی است.

استفان آنتیگا سرمربی تیم ملی والیبال لهستان تاكید كرد هدف نخست تیم لهستان در لیگ جهانی شناسائی نقاط ضعف برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان است.

آنتیگا در نشست خبری قبل از بازی تیم های ایران و لهستان در هفته ششم لیگ جهانی والیبال عنوان کرد: با توجه به شرایط دو تیم که می خواهند صعود کنند، فکر می کنم شاهد بازی خوبی باشیم و امیدوارم اینگونه باشد.

وی با بیان اینکه ایران خیلی خوب و در سطح بالا بازی می کند، تصریح کرد: انتظار بازی سختی در برابر این تیم داریم. رضایت کامل از وضعیت میزبانی ایران دارم. یک جلسه تمرین داشتیم و همه چیز خوب است. سه بازیکن مصدوم داریم که یکی از ناحیه مچ و دو بازیکن دیگر نیز از ناحیه کمر رنج می برند.

سرمربی تیم والیبال لهستان با بیان اینکه هدف این تیم آمادگی برای قهرمانی جهان است، گفت: در مسابقات قهرمانی جهان میزبان هستیم و در لیگ جهانی برای محک زدن و شناسائی مشکلات تیم حضور یافتیم.

مربی فرانسوی تیم ملی لهستان درباره احتمال صعود تیم ملی والیبال فرانسه از دسته دو لیگ جهانی به مرحله نهایی گفت: فرمول بازی ها تغییر کرده است؛ الان ترکیب هر گروه متفاوت است. آینده خوبی در انتظار این تیم است، اما نمی توانم چیزی خاصی در باره این تیم بگویم. چون تمام تمرکز من بر روی تیم لهستان است.

آنتیگا درباره تغییرات چند سال گذشته کادر فنی تیم لهستان و تاثیر آن در این تیم، یادآور شد: امیدوارم تغییرات تاثیر خوبی در این تیم گذاشته باشد. اکنون تیم های خوب والیبال در جهان بیشتر شده است که به نظر من نوسانات تیم لهستان به دلیل این قائده کلی است. همچنین هر ساله بازیکنان جدید وارد تیم لهستان شدند که ایجاد هماهنگی بین بازیکنان و کادر فنی را سخت می کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه