ابراهیم‌زاده: بازی‌هایمان در شهر قدس باشد تماشاگر به استادیوم می‌آید - بازیکنانم به خاطر خستگی زمین

سرویس ورزش  جوان ایرانی:

خبرگزاری فارس: ابراهیم‌زاده: بازی‌هایمان در شهر قدس باشد تماشاگر به استادیوم می‌آید/بازیکنانم به خاطر خستگی زمین نمی‌افتادند

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: اگر بازی‌های ما در ورزشگاه شهر قدس انجام شود تماشاگران به استادیوم خواهند آمد و از ما حمایت می‌کنند.


به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارس، منصور ابراهیم‌زاده در نشست خبری بعد از دیدار تیم‌های پیکان و سایپا درباره این بازی گفت: بازی سختی بود و روز قبل هم گفته بودم هر کس تمرکز داشته باشد برنده این بازی خواهد بود. ما نیمه اول پراشتباه بودیم اما در نیمه دوم متعادل بازی کردیم و فرصت‌های خوبی داشتیم و به نظرم رحمتی چهره ویژه این بازی بود که حداقل امتیاز را برای ما گرفت.

وی درباره حضور امیرحسین فشنگچی در این بازی هم خاطرنشان کرد: او در بازی قبل به دلیل رفتار ناشایست که لگد زدن به بطری آب بود توسط کمیته انضباطی باشگاه جریمه شد و هیچ توهین و حرف ناشایستی نزد و در بازی امروز هم از ابتدا از او استفاده نکردیم و زمانی که به حضورش نیاز داشتیم او را به میدان فرستادیم چراکه در این مدت با ما تمرین کرده بود.

سرمربی پیکان درباره تاخیر 20 دقیقه‌ای بازی در شروع نیمه دوم به دلیل قطع برق تصریح کرد: وقتی در آغاز کاری تاخیر صورت می‌گیرد این موضوع در شرایط جسمی و روحی بازیکنان تاثیر می‌گذارد و باید مسئولان مربوطه در این زمینه کارها را خوب انجام دهند تا همه‌چیز طبق برنامه پیش برود.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این سوال که چه امتیازی به عملکرد تیم سایپا در این بازی می‌دهید اظهار داشت: من یک امتیاز به تیم سایپا می‌دهم و یک امتیاز به خودمان اما ناراحتم که چرا 3 امتیاز این بازی را نگرفتیم. البته درباره صحنه فیرپلی باید بگویم که همه ایستادند اما فیرپلی انجام نشد و رحمتی با عملکرد خوب خود مانع از باز شدن دروازه تیم‌مان شد.

ابراهیم‌زاده درباره اعتراض رحمتی به مدافعین پیکان خاطرنشان کرد: دروازه‌بان وظیفه دارد که اعتراض کند و حتی به مدافعان اطلاعات دهد و این از استانداردهای فوتبال است.

وی درباره زمین ورزشگاه دستگردی گفت: زمین ورزشگاه مطلوب است اما فکر می‌کنم کمی چمن آن بلند بود اما اگر بازی‌های ما در شهر قدس انجام شود و امکانات وجود داشته باشد تماشاگران می‌آیند و از ما حمایت می‌کنند.

ابراهیم‌زاده درباره عملکرد رحمتی و اینکه روحیه‌اش را به دست آورده اظهار داشت: تلاش رحمتی باعث شد تا او روحیه‌اش را برگرداند چراکه در قبال تیم مسئولیت دارد و بازیکن محبوبی است که در همه‌جای ایران تشویق می‌شود.

سرمربی تیم پیکان در خصوص اظهارات جلالی که گفته بود بازیکنان پیکان به دلیل خستگی خودشان را به زمین می‌زدند و این موضوع با فیرپلی فرق دارد افزود: بازیکنان من خسته نبودند و تا آخر در بازی دویدند اما من راجع به این مسائل حرف نمی‌زنم و فقط می‌گویم اگر بازیکنان من به زمین افتادند واقعا مصدوم شدند که روی زمین افتادند اما خوشحالم که در این صحنه گلی به ثمر نرسید تا حرف و حدیثی درست نشود.

انتهای پیام/ی


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه