از طنین‌انداز شدن سرود - ای ایران - تا عکس‌های یادگاری با والیبالیست‌ها

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

به گزارش جوان ایرانی، سومین دیدار دوستانه تیم‌های ملی والیبال آمریکا و ایران در جنوب ایالت کالیفورنیا و در شهر سن‌دیه‌گو برگزار شد که در پایان تیم ملی والیبال کشورمان موفق شد با نتیجه 3 بر 2 پیروز شود. این دیدار که در سالن دانشگاه ایالتی سن‌دیه‌گو برگزار شد حاشیه‌های زیر را در پی داشت.

*تماشاگران ایرانی که خود را از شهرهای مختلف ایالت کالیفرنیا به سن‌دیه‌گو رسانده بودند، ساعتی قبل از شروع مسابقه که 19 به وقت محلی بود در سالن حاضر شده بودند و تیم ایران را تشویق می‌کردند.

*بیشتر تماشاگران حاضر در سالن والیبال شهر سن‌دیه‌گو ایرانی بودند و از همین‌رو صدای تشویق والیبالیست‌های ایران بیشتر به گوش می‌رسید.

*در هنگام برگزاری دیدار دوستانه والیبال بین تیم‌های آمریکا و ایران بارها سرود «ای ایران، این مرز پر گهر» در سالن طنین‌انداز شد و تماشاگران ایرانی هم با شور و اشتیاق زیادی این سرود را می‌خواندند.

*پس از پایان بازی و پیروزی تیم ملی والیبال کشورمان در سالن سن‌دیه‌گو موزیک‌های ایرانی پخش شد.

*در پایان بازی برخی از تماشاگران ایرانی همچنان در سالن محل برگزاری مسابقه حضور داشتند و والیبالیست‌های کشورمان را تشویق کردند.

*بازیکنان تیم ایران پس از کسب این پیروزی با تماشاگران ایرانی حاضر در سالن سن‌دیه‌گو عکس یادگاری گرفتند.

به گزارش تسنیم، چهارمین دیدار دوستانه والیبال آمریکا و ایران فردا (یکشنبه) ساعت 5:30 صبح به وقت ایران در یکی دیگر از شهرهای ایالت کالیفورنیا برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه