افتتاحیه رسمی تحریریه - میلاد حجت‌الاسلامی - در خبرگزاری تسنیم با حضور خانواده میلاد

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

به گزارش جوان ایرانی، میلاد حجت‌الاسلامی 138 روز است که کنار ما نیست اما نام و یادش با ماست و در قلب ماست. نامگذاری یکی از تحریریه‌های خبرگزاری تسنیم به نام او هم بهانه‌ای است برای اینکه بگوییم میلاد با ماست و روزمان را با یادی از او آغاز می‌کنیم.

چند روز پس از کوچ ابدی «میلاد» با نظر مدیریت خبرگزاری تسنیم تحریریه طبقه اول خبرگزاری تسنیم (تحریریه‌ای که محل کار مرحوم میلاد حجت‌الاسلامی بود) به نام او نامگذاری شد و نام زنده‌یاد «میلاد حجت‌الاسلامی» بر سردر آن نقش بست.

از آن تاریخ تا به امروز فرصتی نبود برای افتتاح رسمی تحریریه‌ای که همیشه و در همه حال به‌یاد میلاد است و البته به نامش. بالاخره فرصت مهیا شد و مجالی دست داد تا کنار خانواده‌اش تحریریه میلاد بازگشایی دوباره شود به‌روی آنهایی که 138 روز با او خاطره‌بازی کرده‌اند و ... .

بهانه، روز خبرنگار بود. روزی که دیگر کسی شماره میلاد را نگرفت تا تبریک بگوید. کسی به او پیامک نزد تا مقامش را ارج نهد و ... . در تمام مراسم‌های امسال روز خبرنگار، میلاد نبود، اما یادش بود، سبز، سبز، پررنگ‌تر و باشکوه‌تر از همیشه.

مسئولان، خبرنگاران و تمام پرسنل خبرگزاری تسنیم هم فرصت روز خبرنگار را غنیمت شمرده و همراه با پدر و مادر میلاد عزیز، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آن عزیز سفرکرده این تحریریه را رسماً افتتاح کردند.

پس از برگزاری این مراسم در خبرگزاری تسنیم مراسم یادبودی برای زنده‌یاد میلاد حجت‌الاسلامی برگزار شد. در این مراسم پس از مجید قلی‌زاده، مدیرعامل خبرگزاری تسنیم، پدر و مادر میلاد و محسن اثیمی، مدیرکل اداره کل ورزش خبرگزاری تسنیم به صحبت پرداختند.

پایان‌بخش مراسم برگزاری نماز جماعت ظهر و عصر بود و آنچه برای ما ماند حسرت از دست دادن عزیزی بود که هنوز وداعش را باور نداریم.

برای مشاهده گزارش تصویری این مراسم اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام/*

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه