امیدوارم روند صعودی‌مان در اینچئون ادامه داشته باشد

احسان حدادی در گفتگو با برنا:

دارنده مدال نقره پرتاب دیسک المپیک لندن گفت: اگر مشکل خاصی در این رقابت‌ها وجود نداشته باشد، ما هم نتیجه خوبی خواهیم گرفت.

امیدوارم روند صعودی‌مان در اینچئون ادامه داشته باشد - تصویر 1
دارنده مدال نقره پرتاب دیسک المپیک لندن در گفتگو با خبرنگار ورزشی برنا به حضورش در اردوی آلمان اشاره کرد: پس از موناکو بلافاصله به اردویی در آلمان می‌روم و 10 روز بعد نیز در مسابقات جایزه بزرگ لهستان شرکت می‌کنم. بعد از آن دیگر تا بازیهای آسیایی در مسابقه‌ای حضور نخواهم داشت و یک دوره شش هفته‌ای در روسیه زیر نظر کیم‌ بوخنسوف تمرین می‌کنم که این تمرینات تا بازیهای آسیایی ادامه خواهد داشت.

احسان حدادی با بیان اینکه خوشبختانه مشکل خاصی برای تمریناتم وجود ندارد نیز گفت: فدراسیون هرچند با محدودیت‌های مالی روبرو است اما اردوهای ما را برقرار کرده و امیدوارم هزینه‌های اردوهای من تا پایان هم پرداخت شود چون بخشی از این هزینه‌ها باقی مانده و امیدوارم با رفع شدن آن دیگر دغدغه‌ای نداشته باشم. هنوز مشخص نیست که در مدت باقی‌مانده تا اینچئون به ایران باز می‌گردم یا خیر، اما اگر مشکلی نباشد تا بازیها در روسیه خواهم ماند.

پرتابگر المپیکی ایران درباره پیش‌بینی‌اش از عملکرد خود در اینچئون گفت: امیدوارم کاروان ایران در این رقابت‌ها موفق باشد و همه ورزشکاران بتوانند نتیجه بسیار خوبی را کسب کنند. در این سال‌ها ورزش ما بسیار خوب پیشرفته کرده است و این پیشرفت به راحتی به دست نیامده، امیدوارم این روند صعودی در بازیهای آسیایی هم ادامه یابد. اگر مشکل خاصی در این رقابت‌ها وجود نداشته باشد ما هم نتیجه خوبی خواهیم گرفت.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه