امیدواریم ۴۵سهمیه المپیک بگیریم - رشته‌های تیمی برای ما اهمیت دارند

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش کشتی:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، شاهرخ شهنازی در مراسم روز بزرگداشت پارالمپیک در جمع خبرنگاران، ضمن بیان مطلب فوق گفت: همه تلاش ما این است بتوانیم ۴۰ تا ۴۵ سهمیه برای رقابتهای المپیک ۲۰۱۶ ریو کسب کنیم. البته رشته‌های تیمی برای ما خیلی اهمیت دارند. به عنوان مثال امیدوارم بتوانیم در والیبال اجازه حضور در این بازی‌ها را کسب کنیم.

وی اضافه کرد: ما دو هدف داریم که هدف اولمان کسب سهمیه برای بازی‌های المپیک و سپس مدال‌‌آوری در آن است. کاروان ورزشی ما در سه رشته وزنه‌برداری، تکواندو و کشتی جزو شانس‌های کسب مدال هستند.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در خصوص بودجه کمیته ملی المپیک یادآور شد: ما تا این لحظه ۴۰ درصد از بودجه خود را دریافت کرده‌ایم که این کفایت نمی‌کند اما با رایزنی‌هایی که انجام شده، قرار است تا پایان ماه مابقی بودجه را دریافت کنیم و بتوانیم برنامه‌های آماده‌سازی خود را پیگیری کنیم.

وی در رابطه با مشکلی که برای سهراب مرادی وزنه‌بردار ایران پیش‌ آمده است؟ گفت: چنانچه فدراسیون وزنه‌برداری لازم بداند، ما هر گونه کمکی را انجام خواهیم داد و حتی با مقامات فدراسیون جهانی وارد گفتگو می‌شویم تا بتوانیم این مشکل را حل کنیم.

شهنازی در پایان در خصوص حاضر نشدن کیومرث هاشمی در این مراسم، گفت: کیومرث هاشمی به دلیل اینکه در تشییع جنازه سردار همدانی شرکت کرده بود، نتوانست در این مراسم حاضر شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه