اول اسلوونی، بعد اسپانیا! - آسمانخراش‌ها در بلوک شرق

اختصاصی برنا/ آخرین مرحله اردوی تیم ملی بسکتبال برای جام جهانی

تیم ملی بسکتبال در حال آماده شدن برای حضور در جام جهانی اسپانیا است.

اول اسلوونی، بعد اسپانیا! - آسمانخراش‌ها در بلوک شرق - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، روزهای حساسی برای بسکتبال ایران در راه است. اول جام جهانی اسپانیا که قرار است در آن زنگ تفریح نباشیم و همانطور که والیبالی ها برایمان در دنیا آبرو خریدند، بسکتبالی ها هم همین طور باشند.

بعد از جام جهانی هم که بازیهای آسیایی اینچئون در پیش است و از این بازیها هم فقط قهرمانی می خواهیم و دیگر به نقره و برنز راضی نیستیم. در این راه دشوار قطعا به تدارکات مناسب نیاز داریم که تاکنون هم فدراسیون برای تیم ملی تدارکات خوبی در نظر گرفته است.

شاگردان بچیروویچ بعد از قهرمانی در مسابقات کاپ آسیا به لهستان و اسلواکی رفتند و بازیهای دوستانه خوبی در این اردوها داشتند و سرمربی تیم توانست شاگردانش را کاملا محک بزند.

بعد از بازگشت از این دو اردوی اروپایی، مرحله پایانی اردوی تیم ملی بسکتبال ایران از بیست و دوم مرداد و با حضور 13 بازیکن آغاز می شود.

در ادامه این اردو، آخرین اردوی تیم ملی بسکتبال برای جام جهانی اسپانیا در اسلوونی برگزار می شود. آسمان خراشهای ایران 29 مرداد به اسلوونی می روند. کشوری که از پرچمداران و قدرتمندان بسکتبال دنیا است. ایران در این اردو 3 بازی دوستانه با سه تیم قدرتمند و مدعی اسلوونی، لیتوانی و برزیل بازی می کند و از این کشور مستقیما به اسپانیا می رود.

در این اردو مهدی کامرانی، حامد آفاق، صمد نیکخواه بهرامی، اوشین ساهاکیان، حامد حدادی، اصغر کاردوست، ارسلان کاظمی، عرفان نساج پور، بهنام یخچالی، آرمان زنگنه، روزبه ارغوان و محمد جمشیدی حضور دارند. یونس لاله زاده آخرین بازیکنی است که از لیست بچیروویچ خط خورده است و از بین این 13 بازیکن یک ملی پوش دیگر نیز خط خواهد خورد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه