ايراندوست: مقابل صبا تهاجمي بازي مي‌کنيم

سرویس ورزشی جوان ایرانی به نقل از ورزش3؛ بخش مهمترین رویدادها:                                    

نصرت ايراندوست در نشست خبري قبل از ديدار با صباي قم ،گفت: در ابتداي صحبت‌هايم بايد روز "خبرنگار" را به همه شما تبريک بگويم و همچنين درگذشت مربي فقيد تيم ملي واليبال ايران (حسين معدني) را تسليت عرض مي‌کنم. ما در بازي فردا در راستاي اهدافمان ظاهر مي شويم چون بعد از بازي در مشهد با توجه به کسب يک امتياز اکثر هوادارانمان خواستار بازي تهاجمي از ما بودند. ما در بازي فردا هجومي ظاهر مي شويم و احتمال مي‌دهم که تيم حريف به بازي بسته روي آورد. ما مي‌خواهيم با يک بازي تهاجمي و تماشاگر پسند سه امتيا‌ز بازي را کسب کنيم.

به نقل از ايسنا، سرمربي تيم فوتبال ملوان در ادامه گفت: صبا تيم خوبي است، چون موفق شده در بازي قبل ذوب آهن را شکست دهد. آنها بازيکنان با تجربه خوبي دارند و از مربي خوبي نيز بهره مي برند. تيم ما هم از لحاظ آمادگي در شرايط خوبي است و تمام بازيکنان مي‌توانند 90 دقيقه‌ براي ملوان تلاش کنند. از چمن ورزشگاه راضي هستم، ولي در مورد ترکيب تيم نمي‌خواهم صحبتي کنم.

وي در پايان گفت: ما به همه بازيکنانمان اعتماد کامل داريم و همه را جزو ترکيب اصلي خود مي‌دانيم. من به بازيکنانم اين اولتيماتوم را داده‌ام که اگر کمي از انگيزه‌شان کم شود در ترکيب من جايي ندارند، چون من نياز به بازيکنان با انگيزه دارم و از بازيکنان با انگيزه در تيمم استفاده مي‌کنم و ممکن است با ترکيب‌هاي متفاوتي جلوي حريفان ظاهر شويم، چون حريفان ما با تاکتيک‌ها و تفکرات متفاوتي ظاهر مي‌شوند. وجود ملوان به هوادارانش است. ملوان براي مردم انزلي و همه هوادارانش و تمام طرفدارانش در هر کجاي جهان يک هويت است. اميدوارم که فردا به مانند هميشه ما را حمايت کنند، چون بازيکنان ملوان به حمايت آنها عادت کرده‌اند.

صمد مرفاوي ، مربي صبا در نشست خبري قبل از بازي حاضر نشد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه