بالدوین: در صورت رویارویی دوباره با ایران شاید اتفاق دیگری رخ دهد

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

به گزارش جوان ایرانی، جیسون ویلیام بازیکن تیم ملی بسکتبال فیلیپین بعد از پیروزی مقابل ایران گفت: خیلی خوشحالیم؛ اما هنوز کار تمام نشده است. یک بازی دیگر در دور دوم داریم. باید اول هند را ببریم تا سرگروه شویم و به مرحله بعدی پا بگذاریم.

تب بالدوین سرمربی فیلیپین هم گفت: چیزی که امیدوار به آن بودیم، همین پیروزی بود. از نحوه بازی بازیکنانم راضی هستم و به خودمان تبریک می‌گویم.

وی افزود: دفاع منطقه‌ای به ما کمک کرد. البته بازیکنان ایران سریع خودشان را تطبیق می‌دهند. ایران مربی بسیار خوب و بازیکنان باهوشی دارد. آنها در نیمه دوم کار سختی در منطقه بیرونی و مقابل گاردهای ما داشتند.

بالدوین درباره بازی فورواردهای تیمش گفت: کلوین امروز به خوبی مقابل حسن‌زاده و اوشین ساهاکیان ایستاد. این بازیکنان انرژی زیادی دارند و به خوبی جلوی آنها گرفته شد.

سرمربی تیم ملی بسکتبال فیلیپین درباره حامد حدادی و آندری بلچ عنوان کرد: بیشتر از آندری باید درباره حامد حدادی صحبت کنیم. حدادی معمولا مقابل بازیکنی مثل بلچ بازی نمی‌کند. فیزیک و نوع بازی بلچ با سایر حریفان حدادی متفاوت است. این برای ستاره ایران خوب بود که جایی با چنین شرایطی روبرو شود.

وی گفت: بلچ بازیکن قدرتمند و خوبی است. او به ما انرژی، امتیاز و ریباند کافی داد. برای مقابله با حدادی باید باهوش و قوی بود که دقیقا «بلچ» همین خصوصیات را داشت. امروز مقابل ایران برنده شدیم؛ شاید در صورت رویارویی دوباره با این تیم، اتفاق دیگری رخ دهد.

انتهای پیام/

R1015159/P1015135
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه