بعد از باخت در برزیل، می‌خواهند مربی عوض شود - ایران مقابل تیم‌های بزرگ خوب بازی می‌کند

بعد از باخت در برزیل، می‌خواهند مربی عوض شود - ایران مقابل تیم‌های بزرگ خوب بازی می‌کند - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از سایت فدراسیون والیبا، برناردو رزنده در خصوص دیدار تیمش برابر ایران در هفته سوم لیگ جهانی والیبال، ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: ایران بیشترین پیشرفت را در یک سال اخیر در والیبال جهان داشته است. این تیم از سال 2009 در مسیر پیشرفت قرار گرفت و به سطح اول والیبال جهان رسید.

وی ادامه داد: ایران همیشه مقابل تیم‌های بزرگ جهان بسیار خوب بازی کرده است و در مسابقات جام قهرمانان والیبال بسیار خوبی ارائه داد. می‌دانیم که ایران در ایتالیا شکست خورده است اما این را هم می‌دانیم که ایتالیا در حال حاضر شرایط بسیار خوبی دارد.

سرمربی تیم ملی والیبال برزیل خاطرنشان کرد: تیم ملی والیبال ایران از بازیکنان جوان و با تجربه در کنار هم بهره می‌برد و و کواچ که مربی بزرگی است را در اختیار دارد. امیدوارم بتوانیم بازی خوبی مقابل ایران ارائه کنیم تا تماشاگران از عملکرد ما راضی باشند. در چهار بازی قبلی لیگ جهانی خوب بازی نکردیم و مشکلات زیادی داشتیم چون بازیکنان ما آماده نبودند. چند بازیکن ما در مسابقات باشگاه‌های جهان شرکت کرده بودند و به این خاطر دیر به تمرینات تیم ملی رسیدند.

رزنده در ادامه یادآور شد: ایتالیا و لهستان هم تیم های پر قدرتی هستند که در بازی مقابل ما بسیار خوب کار کردند. تیم ما فرصت کمی برای تمرین داشت و به همین دلیل نتوانستیم خود را به آمادگی مناسب پیش از آغاز لیگ جهانی برسانیم. امیدوارم در بازی های آینده بتوانیم مشکلات خود را حل کنیم و به آمادگی برسیم.

وی با بیان اینکه فشارهای زیادی را تحمل می‌کند، ادامه داد: در برزیل همه مسابقات مهم است و اگر ببازید فشارها از آغاز می‌شود و همه می‌خواهند مربی را عوض کنند. باید تا آخرین لحظه مبارزه کنیم تا در لیگ جهانی باقی بمانیم. باید فشارهایی که به ما وارد می‌شود را تحمل کنیم زیرا در برزیل توقعات از تیم ملی بسیار بالاست و فشار زیادی به بازیکنان و من وارد می‌شود.

سرمربی تیم ملی والیبال برزیل گفت: فرصت کمی برای تغییر شرایط تیم خود پیش از بازی مقابل ایران دارم اما تلاش می‌کنم، در این بازی بهتر از قبل کار کنیم و در مسیر بهتر شدن قرار بگیریم. برزیل کمترین شانس را برای صعود به مرحله نهایی دارد و لهستان و ایران شرایط بیشتری دارند به این خاطر باید مبارزه کنیم تا در مسابقات باقی‌مانده، شکست‌های قبلی جبران شود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه