تارتار: راه براي گسترش فولاد هموار مي‌شود

سرویس ورزشی جوان ایرانی به نقل از ورزش3؛ بخش مهمترین رویدادها:                                    

مهدي تارتار پس از شکست تيمش مقابل سپاهان اصفهان اظهار کرد: بازي کيفيت خوبي داشت ولي از نظر نتيجه بازي خوبي براي ما نبود. ما ميزبان اين مسابقه بوديم ولي از اين امتياز استفاده نکرديم و عملکرد خوبي نداشتيم.

به گزارش تسنيم، وي افزود: سپاهان تيم خوبي است و برد شيريني در اين بازي به دست آورد. تا حدودي درصد مالکيت توپ دست ما بود ولي ما از موقعيت‌هايمان استفاده نکرديم. ولي سپاهان از تک تک موقعيت‌هايش بهره برد.

سرمربي تيم گسترش فولاد تبريز در پاسخ به اينکه آيا از عملکرد بازيکنان جديدش راضي است گفت: تا حدودي از عملکرد آنها راضي هستم ولي بايد نگاه کلي به اين قضيه داشته باشيم. ما به خاطر کم تجربگي بازيکنانمان نتيجه را واگذار کرديم و حريف تيم دست و پا بسته‌اي نبود.

تارتار گفت: ما در ابتداي مسابقه سپاهان را تحت فشار قرار داديم ولي پس از اينکه اين تيم صاحب گل شد بازيکنانم از لحاظ روحي و رواني با مشکل برخورد کردند که در نيمه دوم با تغييراتي که داشتيم بازي را در اختيار گرفتيم.

وي در پاسخ به سوال مبني بر اينکه تيمش براي رسيدن به شرايط آرماني چند هفته به زمان نياز دارد تاکيد کرد: ما 4 هفته زمان نياز داريم تا به ترکيب ايده‌آل‌مان برسيم و کارهاي تاکتيکي که در نظر گرفته‌ايم به مرحله اجرا برسد و ساختار دفاعي تيم را ترميم کنيم.

سرمربي تيم گسترش فولاد تبريز گفت: من اين قول را مي‌دهم که گسترش فولاد امسال نسبت به سال گذشته نتايج بهتري مي‌گيرد. چون تيمم را مي‌شناسم و مطمئن باشيد چون قرعه بدي به ما خورده است نتايج خوبي کسب نکرده‌ايم و راه براي ما نيز هموار خواهد شد.

تارتار با اشاره به مصدوميت جزئي بايرامي گفت: مهرداد مصدوميت جزئي از قبل داشت که اين مصدوميت آزارش مي‌داد و باعث شده که از شرايط آرماني فاصله داشته باشد و براي پيشنهاد تيم کويتي دست او را باز گذاشيم اما او خواست در گسترش فولاد بماند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه