تا بازی‌های آسیایی در هیچ مسابقه‌ای شرکت نمی‌کنم - شانس کسب مدالم بالاست

سرویس ورزش  جوان ایرانی:

خبرگزاری فارس: تا بازی‌های آسیایی در هیچ مسابقه‌ای شرکت نمی‌کنم/ شانس کسب مدالم بالاست

قهرمان دوی ۸۰۰ و ۱۵۰۰ متر ایران گفت: به دلیل شرایطی که دارم، تا بازی‌های آسیایی در هیچ مسابقه‌ای شرکت نخواهم کرد.


سجاد مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت بدنی‌اش اظهار داشت: پس از چند وقتی که به دلیل درد پا و درمان نمی‌توانستم بدوم، تمریناتم را شروع کرده‌ام. متاسفانه مصدومیت پایم به طور کامل رفع نشد و باز هم درد دارد، اما من دیگر نمی‌توانم منتظر بمانم و هرجور شده باید تمرین کنم.

وی ادامه داد: سال گذشته نیز همین درد را داشتم و پزشکان گفتند به دلیل اینکه سابقه ورزشی زیادی داری احتمال دارد به مشکل بخوری و مصدومیت‌ات بدتر شود.

قهرمان دوی 800 متر ایران و آسیا عنوان کرد: فعلا تمرینات سبک را با مراعات انجام می‌دهم و اگر ببینم دردش زیاد می‌شود آمپول تزریق می‌کنم تا بتوانم ادامه دهم. مدال بازی‌های آسیایی این دوره برای من بسیار مهم است و با توجه به اینکه رقبای جدی ندارم، شانسم برای کسب مدال بالاست.

مرادی گفت: دو نفر از دوندگانی که دوره گذشته با من بودند یکی کنار گذاشته و دیگری محروم است و امسال اگر اتفاق خاصی نیفتد، در هر دو ماده می‌توانم به دو مدال خوشرنگ برسم.

دونده المپیکی کشورمان عنوان کرد: در دوره درمان که در تهران بودم، کیومرث هاشمی را دیدم و او گفت اگر برایت مشکل است، برای المپیک آینده خودت را آماده کن که گفتم مدال اینچئون برای من بسیار مهم است.

وی با اشاره به اینکه تا بازی‌های آسیایی در هیچ مسابقه بین‌المللی شرکت نمی‌کند، عنوان کرد: به خاطر دردی که دارم باید مراع��ت کنم تا مشکل جدی تری پیش نیاید. از سوی دیگر تجربه‌ام بالاست و نیازی نمی‌بینم در مسابقه‌ای خودم را محک بزنم. تنها در دوره مرحله لیگ شرکت خواهم کرد.

انتهای پیام/ن


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه