تمرینات اختصاصی برای دو سرخپوش - غیبت سه بازیکن پرسپولیس

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش سایر:

به گزارش خبرنگار مهر، اولین جلسه تمرینی تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازی برابر صبای قم در حالی برگزار شد که کادر فنی امروز تاکید ویژه‌ای روی گلزنی بازیکنان این تیم داشت.

حاشیه‌های این تمرین را در زیر می‌خوانید:

* هوای سرد و بارش باران باعث شده بود تا پرسپولیسی‌ها با لباس‌های گرم و کاپشن تمرین کنند. نیمی از بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس کاپشن‌های جدیدشان را بر تن داشتند، این در حالی بود که کریم باقری تنها با یک تی‌شرت در تمرین حضور پیدا کرد.

* به علت هوای سرد، کمتر از ۱۰ هوادار در جریان تمرین امروز در مجموعه درفشی‌فر حضور پیدا کردند.

* این تمرین از ساعت ۱۶ با صحبت‌های کادر فنی آغاز شد و بازیکنان به انجام حرکات کششی و گرم کردن بدن‌هایشان پرداختند.

* مهدی طارمی همراه با فیزیوتراپ تیم به دویدن دور زمین پرداخت. مایکل اومانیا نیز چند دقیقه به صورت اختصاصی دور زمین دوید و بعد به رختکن رفت.

* بازیکنانی که روز گذشته مقابل صبا در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار داشتند حدود ۳۰ دقیقه دور زمین دویدند و سپس به رختکن رفتند.

* رامین رضاییان نیز در این تمرین غایب بود. جری بنگستون نیز هم که برای اخذ ویزای کار در ایران عازم جزیره کیش شده در تمرین امروز حضور نداشت. همچنین بابک حاتمی نیز که با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کند امروز جواب MRI اش را گرفت تا به پزشک تیم تحویل دهد. این بازیکن پس از ۳۰ دقیقه حضور در درفشی‌فر، مجموعه را ترک کرد.

* برانکو امروز تمرینات ویژه‌ای را برای بازیکنانش در نظر گرفته بود. آنها ابتدا به پاس‌کاری‌های کوتاه در محوطه‌ای محدود پرداختند و سپس به انجام تمرین آقاوسط مشغول شدند که کادر فنی تاکید ویژه‌ای داشت تا بازیکنان عمل پاس‌کاری و حفظ توپ را به خوبی انجام دهند.

* برانکو امروز تاکید ویژه‌ای روی مرور کارهای هجومی تیمش داشت، بازیکنان برای دقایقی به پاس‌کاری‌های کوتاه و شوت‌زنی از فاصله دور پرداختند که برانکو تاکید داشت تا بازیکنان به زدن ضربات درون چارچوب دقت داشته باشند.

* فوتبال درون‌تیمی در زمین کوچک برنامه پایانی تمرین امروز سرخپوشان محسوب می‌شد.

* کریم باقری نیز در اکثر مراحل تمرین پا به پای سرخپوشان به تمرین پرداخت.

* محمود خوردبین در اواسط تمرین در مجموعه درفشی‌فر حضور پیدا کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه