تیم والیبال نوجوانان ایران برابر چین پیروز شد

به گزارش جوان ایرانی، چهاردهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان از ۲۳ مردادماه به میزبانی آرژانتین آغاز می‌شود و به مدت ۱۰ روز پیگیری خواهد شد. تیم والیبال نوجوانان زیر ۱۹ سال ایران که از ۱۵ مردادماه برای حضور شایسته در این رقابتها در آرژانتین بسر می‌برد در دیداری دوستانه برابر تیم نوجوانان چین با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران در خصوص این دیدار گفت: توانستیم در این مسابقه تدارکاتی عملکرد بازیکنان را به خوبی ارزیابی کنیم و خوشبختانه از شرایط موجود در تیم و وضعیت فنی و تاکتیکی آنها راضی هستیم.

محمد وکیلی افزود: این دیدار در شرایطی برگزار شد که جمعیت زیادی برای تشویق تیم ملی چین به سالن آمده بودند و بازیکنان در شرایطی شبیه به مسابقات رسمی برنامه‌های تاکتیکی را اجرا کردند.

تیم والیبال نوجوانان ایران در گروه C دور مقدماتی این رقابتها با تیم‌های لهستان، چین تایپه، شیلی و بلغارستان رقابت خواهد کرد. ملی‌پوشان ایران پس از استراحت در روز نخست مسابقات (۲۳ مردادماه)، از روز دوم دیدارهای خود را آغاز می‌کنند.

شاگردان محمد وکیلی سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان در روزهای شنبه تا سه شنبه (۲۴ تا ۲۷ مردادماه) به ترتیب به مصاف تیم‌های لهستان، شیلی، چین تایپه و بلغارستان می‌روند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه