جلسه پریلیمینری اینکواری و نشست فنی

جلسه پریلیمینری اینکواری و جنرال تکنیکال میتینگ دیدارهای ایران و ایتالیا در هفته پنجم لیگ جهانی والیبال روز پنج شنبه برگزار می شود.

جلسه پریلیمینری اینکواری و نشست فنی - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، نشست کمیته برگزاری مسابقات لیگ جهانی در ایران صبح امروز با حضور ریاست فدراسیون والیبال ایران، ناظر فدراسیون جهانی و اعضای کمیته در دفتر داورزنی برگزار شد و ضمن معرفی اعضا، ناظر FIVB در خصوص میزبانی و برخی موارد صحبت هایی ارائه کرد.

جلسه فنی عمومی دو مسابقه ایران و ایتالیا در تهران در لیگ جهانی 2014 ساعت 18 فردا پنجشنبه شب با حضور کادر فنی تیم ها، ناظر و داوران مسابقه و اعضای کمیته برگزاری در سالن نشست خبری سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار می شود.

همچنین جلسه پریلیمینری اینکواری نیز با حضور کادر فنی تیم های ایران و ایتالیا امروز در هتل المپیک برگزار خواهد شد تا ضمن معرفی 12 بازیکن تیم های ایران و ایتالیا، رنگ پیراهن دو تیم در دو مسابقه روزهای جمعه و یکشنبه مشخص شود.

تیم های ملی والیبال ایران و ایتالیا روزهای جمعه و یکشنبه 30 خردادماه و یکم تیرماه در چارچوب هفته پنجم لیگ جهانی والیبال در سالن 12 هزار نفری آزادی به مصاف یکدیگر می روند.

در گروه یک لیگ جهانی والیبال تیم های ایتالیا، برزیل، لهستان و ایران با هم رقابت می کنند. تیم ملی والیبال ایتالیا در حال حاضر با 19 امتیاز صدرنشین این گروه است.

ملی پوشان ایران نیز با هفت امتیاز و دو بازی کمتر نسبت به برزیل و ایتالیا رتبه چهارم این گروه را در اختیار دارند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه