حاشیه‌های هفته نهم لیگ برتر والیبال

هفته نهم لیگ برتر والیبال با شش دیدار پیگیری شد که این رقابت‌ها حاشیه‌هایی به همراه داشت.

حاشیه‌های هفته نهم لیگ برتر والیبال - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، در دیدارهای این هفته تیمهای سایپا، نوین کشاورز، متین ورامین، جواهری گبند، پیکان تهران و میزان خراسان به پیروزی دست یافتند.

دیدارهای اول تهران، کرج و مشهد با پیروزی میزبان ها (نوین کشاورز، سایپا و میزان خراسان) و مسابقه های دوم تهران، بندرعباس و گنبد با شکست میزبانان (ارتعاشات، المهدی و تعاون) همراه بود.

این هفته لیگ برتر والیبال دو کارت قرمز و پنج کارت زرد به همراه داشت. اما نکته جالب تر آن اینکه 10 ست دیدارهای این هفته رقابت دو تیم به امتیازهای بالاتر از 25 کشیده شد.

ست های اول، سوم و چهارم دیدار سایپا و وزارت دفاع، ست اول مسابقه متین و المهدی، ست دوم تا چهارم دیدار ارتعاشات و جواهری، ست پنجم جدال پیکان و تعاون (24 بر 22) و ست های اول و سوم مسابقه میزان و شهرداری تبریز.

در ست دوم دیدار شهرداری ارومیه و نوین کشاورز میلاد عبادی پور ملی پوش تیم ارومیه از ناحیه مچ پا مصدوم شد و به بیمارستان منتقل شد و پوریا فیاضی دیگر دریافت کننده ارومیه نیز به علت گرفتگی عضله پا در این دیدار به میدان نرفت.

والریو ورمیلیو پاسور ایتالیایی جدید تیم شهرداری ارومیه در اواخر ست نخست دیدار امروز این تیم با نوین کشاورز در خانه والیبال به میدان آمد.

این بازیکن در ست چهارم به دلیل بحث با سعید شیرود بازیکن تیم نوین کشاورز یک کارت زرد از داور مسابقه دریافت کرد.

در این دیدار اشیایی مانند سکه و درب بطری آب از سوی تماشاگران شهرداری ارومیه آب به زمین مسابقه از سوی تماشاگران پرتاب شد که با تذکر ناظر مسابقه و حضور نیروی انتظامی دیگر تکرار نشد.

در نهایت نوین کشاورز نخستین شکست شهرداری ارومیه را در هفته نهم به این تیم تحمیل کرد.

در ست چهارم بازیکن شماره 12 نوین کشاورز محمد جواد حیدری به میدان آمد که بازی تماشاگر پسندی ارائه کرد و مورد تشویق حاضران قرار گرفت.

دیدار تیم های متین ورامین و المهدی سه کارت داشت که حسام بخششی بازیکن شماره 6 متین کارت زرد دریافت کرد و امیر غفور و آرش کشاورزی نیز به دلیل اعتراض به داور این مسابقه کارت قرمز دریافت کردند که کارت قرمز این بازیکنان اعتراض کادر فنی تیم والیبال متین ورامین را نیز به همراه داشت.

همچنین دیدار پیکان و تعاون یک کارت زرد داشت که فرهاد قائمی آن را از داور اول مسابقه دریافت کرد.

پیکان در این هفته یک پله صعود داشت و شهرداری تبریز دو پله سقوط را تجربه کرد.
فرشاد سعیدی مربی تیم والیبال سایپا در جدال کرج با وزارت دفاع یک کارت زرد از داور اول این دیدار دریافت کرد.

لیبروی تیم والیبال شهرداری تبریز در مسابقه با میزان در سالن مهران مشهد که یک هزار نفر آن را تماشا می کردند، یک کارت زرد دریافت کرد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه