حضور ناظران نامحسوس کمیته اخلاق در سه هفته پایانی لیگ برتر

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش سایر:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، با رسیدن به روزهای حساس لیگ برتر فوتبال و لیگ یک و حواشی که این رقابتها به دنبال دارد مسئولان کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال قصد دارند به خوبی همه دیدارها را رصد کرده تا هر گونه بی‌اخلاقی مربوط به رقابتهای یاد شده را زیر نظر داشته باشند.

علی اکبر محمدزاده رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در این باره به خبرنگار مهر گفت: ما در این هفته‌های باقی مانده از لیگ برتر ناظران ویژه در نظر خواهیم گرفت و در تمامی بازی‌های لیگ برتر افرادی از کمیته اخلاق یا ناظران مخصوص را در نظر گرفته‌ایم.

وی در این باره ادامه داد: ما تمام بازی‌های لیگ یک را هم زیر نظر می‌گیرم. حساسیت این بازی‌ها در هفته های پایانی بسیار زیاد شده است و این رقابتها را هم تحت کنترل خواهیم داشت.

رئیس کمیته اخلاق در پاسخ به این سوال که آیا شایعات مربوط به برخی از اتفاقات در لیگ یک مورد تایید شما قرار می‌گیرد، عنوان کرد: در این باره یکی دو گزارش به دست ما رسیده است منتها گزارش بر اساس حدس و گمان است. تلاش ما بر این است که در این باره مدارک لازم را جمع آوری کنیم که آیا این شایعات صحت دارد یا خیر. البته تا زمانی که مدارک لازم را در این باره وجود نداشته باشد نمی‌توان اظهار نظر کرد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه