داورزنی: طلای بازیهای آسیایی اینچئون را می خواهیم

جلسه مشترک معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی با رییس فدراسیون والیبال عصر امروز در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

داورزنی: طلای بازیهای آسیایی اینچئون را می خواهیم - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، در این جلسه محمدرضا داورزنی به اعزام تیم ملی والیبال به مرحله پایانی لیگ جهانی اشاره کرد و گفت: بامداد فردا عازم فلورانس ایتالیا می شویم تا حرکت رو به رشدمان را در مرحله پایانی به اتمام برسانیم. البته تا همین جای کار 50 پوئن بدست آورده ایم که در رنکینگ جهانی کمک زیادی به صعود تیم در جدول رده بندی تیم ها می کند. بعد ازرقابت های لیگ جهانی به ایران باز می گردیم و برای مسابقات مهم بعدی برنامه هایمان را عملی خواهیم کرد.

داورزنی در ادامه به اردو تمرینی در آمریکا ، پیکارهای قهرمانی جهان در لهستان و بازیهای آسیایی اینچئون کره جنوبی اشاره کرد و گفت بعد از رقابت های فینال لیگ جهانی به ایران باز می گردیم و بعد از تمرینات ریکاوری، عازم آمریکا می شویم تا اردویمان را در این کشور برگزار کنیم ، ضمن اینکه چند پیکار دوستانه هم با تیم ملی این کشور خواهیم داشت. بعد از این اردو باید خودمان را برای رقابت های قهرمانی جهان در لهستان آماده کنیم و بلافاصله بعد از این مسابقات عازم بازیهای آسیایی اینچئون می شویم.

رییس فدراسیون والیبال در ادامه با تایید صحبت های معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی گفت: در نظر داریم تا پرواز مناسبی را برای ملی پوشان در نظر بگیریم تا خستگی راه و این مسافت های طولانی تاثیر منفی در کارمان نداشته باشد. البته باید امیدوار باشیم تا بازیهای آسیایی مصدومیت به سراغ بازیکنان نیاید. البته ما به گزینه شرکت تیم ب در این مسابقات فکر کرده ایم تا در شرایط بحرانی از آن استفاده کنیم. اما کسب مدال طلا در این رقابت ها اهمیت زیادی برای ما دارد و در درجه اول تیم اصلی را برای اینچئون اعزام خواهیم کرد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه