داورزنی: همگروهی با آمریکا از دلایل قبول دعوت آنها بود - باید در این سطح بمانیم

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

به گزارش جوان ایرانی، محمدرضا داورزنی در پایان سومین دیدار دوستانه والیبال آمریکا و ایران که با پیروزی 3 بر 2 تیم ملی کشورمان همراه بود، گفت: هنگامی که مشغول برگزاری مسابقات لیگ جهانی بودیم آمریکایی‌ها از ما درخواست کردند که برای برگزاری چند دیدار دوستانه به این کشور سفر کنیم.

وی ادامه داد: بعد از حضور ما بین 4 تیم برتر لیگ جهانی آمریکایی‌ها روی دعوت خود پافشاری کردند و مصمم‌تر شدند که با ایران مسابقه دوستانه برگزار کنند.

داورزنی با اشاره به اینکه تیم‌های والیبال ایران و آمریکا در لیگ جهانی سال آینده با یکدیگر همگروه هستند، اظهار داشت: سال آینده باید دو بازی در آمریکا انجام دهیم و آنها نیز برای برگزاری دو مسابقه به ایران سفر می‌کنند. یکی از دلایل ما برای پذیرفتن دعوت آمریکایی‌ها همین موضوع بود که به اینجا بیاییم و در شهرهای مختلف آمریکا چند بازی دوستانه انجام دهیم تا با شرایط آشنا شویم و این موضوع برای مسابقات سال آینده نیز برای ما مفیدتر باشد.

رئیس فدراسیون والیبال با اشاره به دو شکست و یک پیروزی ایران در دیدارهای دوستانه با آمریکا، تأکید کرد: نتیجه چندان برای ما مهم نیست و فقط به فکر آماده‌سازی تیم هستیم، چراکه اکنون باید تلاش کنیم در شرایط اصلی مسابقه قرار بگیریم.

وی یادآور شد: از 4 بازی دوستانه با آمریکا 3 بازی برگزار شده و یک بازی هم فردا برگزار خواهد شد و تلاش ما این است که سطح تیم‌مان را به جایی برسانیم که همچنان این روند خوب را ادامه دهد و در این سطح از والیبال دنیا بمانیم. باید بتوانیم در کنار این موضوع برای والیبال کشورمان پشتوانه‌سازی کنیم.

داورزنی برنامه بعدی تیم ملی والیبال را آماده‌سازی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان دانست و گفت: باید با انجام بازی‌های دوستانه تدارک خوبی برای مسابقات اصلی‌مان که مسابقات قهرمانی جهان است، ببینیم. باید با آمریکا، ایتالیا، بلژیک، فرانسه و پورتوریکو روبه‌رو شویم و هدف‌مان این است والیبال ایران را پله به پله در جهان ارتقا دهیم.

داورزنی خاطرنشان کرد: جایگاه فعلی والیبال ایران حاصل برنامه‌ریزی بلند مدت بوده اما هنوز کار زیادی داریم تا به هدف‌مان برسیم و باید کار بیشتری انجام دهیم تا نقاط ضعف‌مان را تقویت کنیم و باعث افتخارآفرینی ایران شویم.

انتهای پیام/

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه