دور آخر رقابت های لیگ برتر بسکتبال بانوان در سنندج آغاز شد

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، از صبح امروز پنج شنبه و با حضور چهار تیم رقابت های دور آخر لیگ برتر بسکتبال بانوان کشور در سالن آزادی شهر سنندج آغاز شد و تا روز جمعه ادامه دارد.

سرمربی تیم شهرداری سنندج که نماینده استان کردستان در جمع چهار تیم پایانی است در گفتگو با خبرنگار مهر بیان کرد: در این دوره از رقابت ها که دور آخر به شمار می رود چهار تیم حضور دارند.

سروه ضرغامیان بیان کرد: پالایش نفت آبادان، اتحاد موتور تهران، ثبت فردای تهران و شهرداری سنندج چهار تیم حاضر در این دوره از رقابت ها هستند که طی روزهای پنج شنبه و جمعه به مصاف هم می روند.

وی ادامه داد: تیم شهرداری سنندج که امید زیادی به صعود از این مرحله دارد، در حال حاضر یک برد و یک باخت در پرونده دارد و در صورت برتری در بازی های امروز و فردا مجوز حضور در رقابت های سوپر لیگ کشور در فصل بعد از کسب می کند.

سرمربی تیم شهردار سنندج عنوان کرد: خوشبختانه در حال حاضر تیم شهرداری سنندج از وضعیت خوبی برخوردار است و بازیکنان ما آماده هستند تا با حمایت تماشاگران سنندجی حریفان خود را شکست دهند.

وی اظهار امیدواری کرد که با حمایت های بیشتر مسئولان زمینه برای ارتقاء وضعیت بسکتبال کردستان فراهم شود چرا که این استان ظرفیت های بسیار خوبی در اختیار دارد.

ضرغامیان در پایان از مردم سنندج دعوت کرد که امروز و فردا تیم شهرداری سنندج را تنها نگذارند تا فرصت برای حضور بانوان بسکتبالیست کردستان در رقابت های سوپر لیگ در فصل آینده فراهم شود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه