رحيمي:مسائل متعددي بايد به اطلاع هواداران برسد

سرویس ورزشی جوان ایرانی به نقل از ورزش3؛ بخش مهمترین رویدادها:                                    

عليرضا رحيمي در گفت‌وگو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس با اشاره به در پيش بودن شروع رقابت‌هاي اين فصل ليگ برتر فوتبال اظهار داشت: فشارهاي بسيار زيادي را تحمل کرديم و مسائل متعددي بايد به اطلاع هواداران برسد اما در حال حاضر مهمترين مساله حضور هواداران در ورزشگاه به ويژه در اولين بازي است تا گام اول در ليگ را محکم برداريم.

وي افزود: از هواداران مي‌خواهيم با توجه به حضور تيم در اولين مسابقه با حضور در ورزشگاه حمايت همه جانبه‌اي از تيم، سرمربي و کادر فني داشته باشند تا شروع پر قدرت و پرطراوتي را شاهد باشيم.

وي ادامه داد: همين جا بايد يک بار ديگر از بازيکنان تشکر کنم که شرايط باشگاه را درک کردند و حتي در مواردي که آزاد بودند، نسبت به امضاي قرارداد اقدام کردند.

رحيمي خاطرنشان کرد: تيم جواني در اختيار داريم که آينده خوبي دارد و از همه هوارداران مي‌خواهيم با حمايت خود به تيم کمک کنند. در حال حاضر مهمترين مساله همين است تا در اولين روز بازي‌ها، گام اول را محکم برداريم.

مدير عامل پرسپوليس در ادامه صحبت‌هاي خود تصريح کرد: همه ما به مسئوليت خطيري که نسبت به پرسپوليس و هواداران داريم آگاه هستيم. در اين مدت که آمديم، فشار بسيار زيادي را تحمل کرديم و مشکلات فراواني را پشت سر گذاشتيم. به طور حتم مشکلات بسيار ديگري هم وجود دارد که با حمايت هواداران پشت سر خواهيم گذاشت. در اين راستا مسائل متعدي وجود دارد که هواداران بايد بدانند و حتما آنها را به اطلاع هواداران مي‌رسانيم.

رحيمي در پايان افزود: همه تلاش‌هاي ما و اعضاي تيم براي اين است که اين تيم بتواند هواداران را خوشحال کند و اميدواريم هواداران با حضور خود در بازي‌ها، به ويژه بازي اول، تيم را از حمايت و انرژي خود بهره‌مند کنند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه