روایت عجیب از شعله و رشدن اختلاف قلعه نویی و نکونام

آتش اختلاف نکونام و قلعه نویی وقتی شعله‌ور شد که نکو قبل از پیوستن به نادی الکویت به امیر گفت اصلا تو را قبول ندارم!

به گزارش جوان ایرانی به نقل از رادنیوز، وقتی جواد نکونام در یک گفتگوی جنجالی علیه قلعه نویی دست به افشاگری زد، سرمربی استقلال مدعی شد چون نکونام را در لیست خرید خود قرار نداده، جواد از دست او شاکی است اما یک منبع موثق مدعی شد اختلاف جواد و امیر به ماه‌ها قبل از فصل نقل و انتقالات سال 93 برمی‌گردد و دو طرف یک شب قبل از جدایی نکونام از استقلال و انتقال او به نادی الکویت حسابی از خجالت هم درآمدند.

به گفته این شخص، شبی که فتح‌الله‌زاده، قلعه نویی و نکونام به اتفاق جمعی از مدیران و مربیان استقلال دور هم نشسته بودند تا درباره آینده جواد و جدایی او تصمیم بگیرند، قلعه نویی با گلایه از تصمیم نکو که در میانه‌های فصل قصد جدایی داشت، می‌گوید؛ «اگر همان اول فصل می‌گفتی قصد ماندن نداری، من هم تکلیف خودم را می‌دانستم. الان هم فکر کردم می‌خواهی از من مشاوره بگیری و نمی‌دانستم تصمیم خودت را گرفته‌ای، اگر می‌دانستم به جلسه نمی‌آمدم!»

گویا نکونام هم جواب می‌دهد: «من به خاطر شما در استقلال نماندم و اصلا شما را قبول ندارم که بخواهم با شما مشورت کنم. اصلا به خاطر حضور تو می‌خواهم از استقلال جدا شوم. اگر شما در استقلال نبودی، قرارداد 5 ساله و سفید با استقلال امضا می‌کردم.»

راست و دروغش گردن راوی که مدعی است وقتی بحث به این‌جا می‌کشد، هر دو طرف از کوره در می‌روند و در نهایت پس از آرام شدن فضا، قلعه نویی بدون خداحافظی از جلسه بیرون می‌آید و نکو هم بدون خداحافظی به نادی الکویت می‌رود!

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه