روزه سکوت افشار زاده - قراردادهای مشکوک

به گزارش جوان ایرانی،بهرام افشارزاده بستن استقلال این فصل را کارنامه بسیار مطلوبی برای خود می‌داند. مدیرعامل آبی‌پوشان پس از اینکه فهرست نفرات استقلال برای فصل بعد را تکمیل کرد، چند باری در مصاحبه‌های خود به این موضوع اشاره داشت که عملکرد گروه مدیریتی استقلال در جذب نفرات لازم قابل تقدیر است. البته اینکه همانند سال‌های گذشته برای جذب بازیکن به اسامی دهان‌پرکن و ترکاندن بمب توجهی نشد خودش نکته مثبتی است ولی نه به آن اندازه که افشارزاده بخواهد آن را حسابی پررنگ کند. استقلال این فصل پول زیادی داشت و همین امر دست افشارزاده را در جذب بازیکن باز می‌گذاشت اگر همانند سال‌های گذشته حساب استقلال خالی بود و آن وقت افشارزاده می‌خواست بازیکنان لازم را جذب کند، می‌توانست عملکرد خود را شایسته تقدیر بداند، نه حالا که اسپانسر پول‌های زیادی را به حساب استقلال واریز کرده و دست مدیرعامل آبی‌پوشان را برای جذب نفرات باز کرده است.

البته در این شرایط هم شاهد این موضوع هستیم که حرف و حدیث زیادی پشت‌سر انتشار ارقام قراردادها به گوش می‌رسد و گفته می‌شود رقم‌های رسانه‌ای شده دقیق نیست و همین امر سبب شده، افشارزاده پس از مدت‌ها که حضور مستمر و هر روزه‌ای در رسانه‌ها داشت و مصاحبه‌های رنگارنگ از او شاهد بودیم، روزه سکوت بگیرد و موبایل خود را خاموش کند. او حالا می‌خواهد آب‌ها از آسیاب بیفتد و دوباره به جمع رسانه‌ها بازگردد ولی شائبه‌هایی که در قرارداد بازیکنان و اعضای کادرفنی استقلال موجود است به این راحتی‌ها فراموش نمی‌شود و مدیرعامل آبی‌پوشان هر وقت که در دسترس رسانه‌ها قرار گرفت باید بابت قراردادها شفاف‌سازی درست درمانی داشته باشد.

پس با این شرایط بستن استقلال برای لیگ چهاردهم کار خارق‌العاده‌ای نبود و شاید هر مدیرعامل دیگری که جانشین او بود، با توجه به حساب پر و پیمان باشگاه و یاری رسانی اعضای هیأت‌مدیره و نظری جویباری می‌توانست چه بسا تیمی قدرتمندتر را روانه میدان کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه