طراحی و دکوراسیون به شکل اصولی تنها به زیبایی فضا نمی افزاید بلکه کارایی محیط را نیز تحت تاثیر قرار می دهد؛ این موضوع سبب شده تا طراحی داخلی امروزه بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. از این رو فعالان حوزه صنعت ساختمانی تلاش می کنند تا با توجه به کاربری و نیازمندی های محیط های مختلف، فضایی کاربردی، امن و در عین حال زیبا را طراحی کنند. یکی از اولین موارد که در طراحی داخلی هر فضایی باید به آن توجه شود انتخاب پوشش مناسب دیوار، سقف و کف است. با پیشرفت تکنولوژی امروزه تولید کنندگان قادر به تولید مح ...

شرکت آذران فضانماطراحی دکوراسیون,محصولات پی وی سی,دیوارپوش پی وی سی

 
طراحی و دکوراسیون به شکل اصولی تنها به زیبایی فضا نمی افزاید بلکه کارایی محیط را نیز تحت تاثیر قرار می دهد؛ این موضوع سبب شده تا طراحی داخلی امروزه بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. از این رو فعالان حوزه صنعت ساختمانی تلاش می کنند تا با توجه به کاربری و نیازمندی های محیط های مختلف، فضایی کاربردی، امن و در عین حال زیبا را طراحی کنند. یکی از اولین موارد که در طراحی داخلی هر فضایی باید به آن توجه شود انتخاب پوشش مناسب دیوار، سقف و کف است.


با پیشرفت تکنولوژی امروزه تولید کنندگان قادر به تولید محصولات مختلف هستند که نیاز انواع ساختمان ها با کاربری های متفاوت را پوشش می دهد. محصولات پی وی سی یکی از جدیدترین دستاوردهای این صنعت است که مزایای بسیاری همچون تنوع طرح و رنگ، سهولت نصب و سبکی را دارا هستند. شرکت آذران‌فضانما به عنوان یکی از بزرگترین تولید‌کنندگان در صنعت دکوراتیو به کمک محققان برجسته خود توانسته است تنوع بالایی از محصولات مدرن و با کیفیت را برای پوشش سقف، کف و دیوار در کنار سایر محصولات خود در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.
 
استفاده از دیوارپوش پی وی سی به عنوان جایگزینی برای مصالحی چون گچ، چوب، فلزات و غیره می تواند کمک زیادی به کاهش وزن ساختمان کند که به این وسیله می توان مقاومت ساختمان را در برابر زلزله افزایش داد. دیوار پوش های پی وی سی استحکام بالایی دارند و با توجه به کیفیت و دوام بالا متعاقباً منجر به کاهش هزینه‌های بلندمدت مانند هزینه‌های ترمیم و مرمت می‌شوند. باید اضافه کرد که این نوع دیوارپوش ها عایق حرارت و صوت نیز بوده که می توان به کمک آنها آرامش و آسایش را برای فضاهای مختلف با مقاصد گوناگون به ارمغان آورد.


سقف های کاذب از جمله مصالح ساختمانی جدیدی هستند که علاوه بر پوشش تاسیسات، امکان طراحی احجام دکوراتیو و زیباسازی فضا را نیز به طراحان می دهد. سقف های کاذب پی وی سی که از پلاستیک پلی اتیلن در ساخت آنها استفاده می شود، عایق حرارت، برودت و صدا هستند و از این رو در تمامی قسمت های ساختمان مانند بخش های اداری، آشپزخانه، سرویس بهداشتی می توان از آنها بهره برد.


پارکت یکی از رایج ترین کف پوش های مورد استفاده در ساختمان های امروزی است که به دلیل ساخت با چوب، زیبایی طبیعی را به فضا می دهد. یکی دیگر از انواع کف‌پوش ها، کف کاذب است که مناسب پوشاندن تاسیسات ساختمانی، سبک سازی ساختمان وکف‌هایی جهت نصب گرمایش از کف و کاهش رطوبت ساختمان‌ها می‌باشد.


هولدینگ آذران‌فضانما، متشکل از دو شرکت موفق آفن و کوبوآ، به عنوان یکی از پرچمدارن صنعت دکوراتیو به پشتوانه‌ی تلاش بی‌وقفه‌ی کارشناسان، مهندسان و محققان برجسته خود توانسته است با درک بالا از نیاز صنعت به تولید طیف گسترده‌ای از محصولات بپردازد تا رضایت مخاطبان را از هر جهت تامین کند.

 

به منظور کسب اطلاعت بیشتر در مورد کفپوش پی وی سی و سایر محصولات ارائه شده توسط شرکت آذران فضانما از جلمه مبلمان اداری، میز مدیریت  و میز کار شناسی می توانید به وب‌سایت زیر مراجعه نمایید.
www.azaran.com

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه