محمدمهدی ایزدپناه سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان شد

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، مسئولان تیم بسکتبال شهرداری گرگان پس از انجام مذاکرات با سرمربی سابق تیم با وی ظهر یکشنبه به طور رسمی قرارداد امضا کردند. «محمدمهدی ایزدپناه» پس از کناره گیری کبیر و کلاسنگیانی، در کنار سیدزمان حسینی به عنوان گزینه های جدی هدایت تیم شهرداری مطرح شده بود و حتی برنامه های پیشنهادی خود را به شهردار ارائه کرد اما در آن زمان مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری با مشورت شهردار یک نیروی درون سازمانی را برای مربیگری تنها نماینده گرگان در لیگ بسکتبال انتخاب کرده بود.

«ساعد کریمی» که کارمند سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری است در سال های گذشته به عنوان کمک مربی در تیم شهرداری فعالیت می کرده و امسال شانس بالایی برای نشستن روی نیمکت سرمربیگری به دست آورده بود اما معادلات بازی در روزهای اخیر تغییر یافت.

با رایزنی های صورت گرفته در چندروز گذشته بار دیگر باب مذاکره با ایزدپناه گشوده شد و وی در مرحله دوم مذاکرات و پس از گذشت کمتر از یک هفته برای پذیرش مسئولیت فنی تیم شهرداری به توافق نهایی رسید.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان خبر عقد قرارداد ایزدپناه را تایید کرده است.

ایزدپناه ۵۱ ساله سابقه مربیگری تیم شهرداری گرگان و تیم ملی بسکتبال کشورمان را در کارنامه دارد. او در عرصه مربیگری نیز توانست نایب قهرمانی آسیا با تیم ملی جوانان و قهرمانی آسیا با تیم ملی امید را به ارمغان آورده و با تیم های ملی و جوانان در مسابقات قهرمانی جهان شرکت کند.

ایزدپناه در سال ۲۰۰۵ سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران در جام ملت‌های آسیا بود که در رده ششم مسابقات قرار گرفتند. وی یکی از محبوب ترین بازیکنان تاریخ بسکتبال گرگان محسوب می شود.

تیم شهرداری گرگان در فصل گذشته مسابقات با هدایت اسدالله کبیر در رتبه هفتم لیگ ملی و رتبه چهارم لیگ حرفه ای قرار گرفته بود. لیگ برتر بسکتبال از هفتم آبان آغاز خواهد شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه