محمودی: حضور تماشاگران به ما روحیه می‌دهد

برزیل را دست‌کم نمی‌گیریم

ملی‌پوش والیبال ایران گفت: می‌دانستیم اگر اشتباه نکنیم، می‌توانیم برزیل را شکست دهیم.

محمودی: حضور تماشاگران به ما روحیه می‌دهد - تصویر 1
شهرام محمودی در گفتگو با خبرنگار ورزشی برنا درخصوص دیدارهای تیم ملی والیبال در لیگ جهانی اظهار داشت: بازی‌های ابتدایی ما دشوار بود و با تیم‌های قدرتمندی بازی کردیم. باید زمان می‌گذشت تا به هماهنگی کامل برسیم که همین اتفاق هم رخ داد و دیدید که در دیدارهای برزیل خیلی خوب کار کردیم و توانستیم با کم کردن اشتباه‌های تیم به بهترین شکل برابر حریف به میدان برویم.

وی درخصوص پیروزی مقابل برزیل گفت: برد شیرینی مقابل برزیل کسب کردیم. می دانستیم اگر اشتباه نکنیم می توانیم برزیل را شکست دهیم.

محمودی درباره دیدارهای خانگی ایران در لیگ جهانی بیان کرد: دیدارهای خانگی که مطمئنا شرایطی بسیار سخت‌تر دارد. ما با حمایت پرشور تماشاگرانمان وارد میدان می‌شویم که این باعث بالا رفتن آمادگی روانی تیم می‌شود و به ما اعتماد به نفس می‌دهد اما فشار بردن هم روی تیم وجود دارد.

وی درباره تقابل ایران با برزیل گفت: برزیل با قدرت و انگیزه بالایی به تهران می‌آید و می‌خواهد همه چیز را جبران کند. با این شرایط باید با هوشیاری و تمرکز بالایی به مصاف این تیم برویم. انگیزه و اعتماد به نفس ما بالا است و برای برد و گرفتن تمامی امتیازها مبارزه می‌کنیم اما خب حریف برزیل است و نباید آنها را دست کم بگیریم. ما در این مدت عملکرد خودمان را آنالیز می‌کنیم و با از بین بردن تمامی نقاط ضعف سعی می‌کنیم آماده‌تر از همیشه به مصاف حریفان برویم.

بازیکن پشت خط زن تیم ملی با اشاره به اینکه کواچ به زمان نیاز دارد، گفت: باید به سرمربی جدید تیم ملی فرصت دهیم. ما به زمان نیاز داشتیم تا بتوانیم به هماهنگی لازم برسیم. این روند رو به رشد نیز ادامه خواهد داشت و باید با تمرین‌های بیشتر و بهتر رشد کنیم. تغییراتی در تیم وجود داشته که با گذر زمان و بازی‌های پیاپی هماهنگی لازم ایجاد می‌شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه