مظفری: شانس حضور ایران در مرحله نهایی لیگ جهانی 99 درصد است

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

ایرج مظفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد 2 بازی پیش‌روی تیم ملی ایران مقابل برزیل در لیگ جهانی والیبال اظهار داشت: در درجه اول باید به خاطر پیروزی تاریخی والیبال ایران مقابل برزیل به همه کسانی که از والیبال سود می‌برند و نمی‌برند تبریک بگویم. در درجه دوم باید تاکید کنم برزیل همیشه برزیل است و هرگز تیم دست و پا بسته‌ای نیست.

وی افزود: شرایط تیم ملی برزیل در کشورش اصلا خوب نبود. آنها 3 مسابقه از 4 بازی قبلی خود را باخته بودند و فشار رسانه‌ها که رابطه خوبی هم با رزنده، سرمربی تیم ملی برزیل ندارند،‌ روی این تیم زیاد است. یکی از دلایل این اختلاف حضور پسر رزنده به عنوان پاسور اول تیم ملی برزیل است به همین خاطر آنها در خارج از خانه بدون استرس و بهتر بازی می‌کنند.

مظفری ادامه داد: مصدومیت یکی از دریافت کننده‌های اصلی تیم ملی برزیل در بازی مقابل ایران می‌تواند به برتری مجدد ما در تهران منجر شود. ما باید حداکثر استفاده را از میزبانی خود ببریم چون شانس صعودمان به مرحله نهایی با توجه به میزبانی ایتالیا و هم‌گروهی آنها با ما، حدود 99 درصد است. تیم ایران می‌تواند به مرحله نهایی برسد ولی باید از بازی‌های تهران امتیاز جمع کند. اگر به مرحله نهایی برسیم حتی احتمال آن وجود دارد که جزو 4 تیم برتر لیگ جهانی هم بشویم.

سرمربی سابق تیم والیبال نوجوانان ایران گفت: تیم ملی در مقطع فعلی احتیاج به حمایت همه دارد. امیدوارم دریافت‌های اول تیم ملی در آن بازی مثل بازی دوم با برزیل باشد. دفاع‌های کناری ما هوشیار و فعال باشند و سرویس‌زنان قدرتی ما از سرویس دوم هم استفاده کنند.

انتهای پیام/

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه