معدنی: برابر ایتالیا بازی راحتی نداریم

لیگ جهانی والیبال

مربی تیم ملی والیبال گفت: ملی پوشان ایران در هفته پنجم لیگ جهانی بازی راحتی در برابر ایتالیا ندارند.

معدنی: برابر ایتالیا بازی راحتی نداریم - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، حسین معدنی گفت: در ترکیبی که از ایتالیا به تهران آمده، بازیکنان خوب وجود دارد و مقابل آنها مطمئنا مشکل خواهیم داشت. برای صعود به چند امتیازی از این دو مسابقه نیاز داریم. اگر بتوانیم چند امتیاز از این دو مسابقه مقابل ایتالیا بگیریم، برای صعود به مرحله بعد خیلی امیدوار خواهیم شد. حساسیت استرس تیم ما را افزایش می دهد ولی ایتالیا از همین الان صعود کرده می باشد.

وی با بیان اینکه پشت خط زن این تیم یکی از بهترین اسپکرهای ایتالیا است، خاطر نشان کرد: فیلیپو لانزا بازیکن شماره 10 این تیم نیز بهترین دریافت کننده ایتالیا است.

مربی تیم ملی والیبال ایران افزود: پاسور این تیم سال گذشته در لیگ سری آ بهترین پاسور شد و در مجموع بازیکنانی که به تهران آمده اند، قدرتمند هستند و بازی با آنان راحت نیست به ویژه که آنان می خواهند توانایی های خود را به کادر فنی این تیم ثابت کنند.

وی با بیان اینکه اگر فکر کنیم آنان ضعیف هستند، اشتباه است، گفت: ما باید با تحت فشار قرار دادن آنان، ایتالیایی ها را وادار به اشتباه کنیم تا امتیاز لازم را به دست آوریم.

معدنی درباره بازگشت ظریف به تیم ملی گفت: مصدومیت این بازیکن برطرف شده است و در بازی با ایتالیا در ترکیب تیم ایران قرار خواهد داشت. البته انگشت دست علیزاده بهتر شده است و او نیز هیچ مشکلی ندارد اما کواچ تصمیم گرفته در بازی با ایتالیا از ظریف استفاده کند.

تیم ملی والیبال ایران در چارچوب هفته پنجم لیگ جهانی روزهای جمعه و یکشنبه 30 خردادماه و یکم تیرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی به مصاف تیم ملی والیبال ایتالیا می رود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه