معروف: بازی مقابل تماشاگران برزیلی سخت است

برای امتیاز گرفتن به میدان می‌رویم

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: بازی مقابل برزیل که از حمایت شدید 10 هزار تماشاگر خودی بهره می‌برد بسیار سخت است.

معروف: بازی مقابل تماشاگران برزیلی سخت است - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، سعید معروف اظهار داشت: دو شکست مقابل ایتالیا از نظر روانی تاثیر بدی روی ما گذاشت و در حال حاضر شرایط حساسی را سپری می کنیم زیرا انتظار داشتیم از این تیم امتیاز بگیریم. همین مسئله کار ما را برای مسابقات بعدی سخت تر کرده است و طبیعی است هر چقدر به امتیاز بیشتر احتیاج داشته باشیم کار دشوارتری خواهیم داشت.

وی ادامه داد: برد و باخت در ورزش وجود دارد و بازیکنان تیم ملی نیز پس از سال ها حضور در والیبال برد و باخت های زیادی دیده اند و تجربه کسب کرده اند. نباید با یک یا دو باخت خود را ببازیم.

معروف خاطرنشان کرد: مجموعه والیبال کاری کرده است که توقعات بالا برود اما باید شرایط را به گونه ای کنترل کنیم که از آن در جهت مثبت استفاده کنیم و توقعات به سمت نا به جا و غیر منطقی بودن پیش نرود.

وی درباره بازی با برزیل گفت: برزیل لیگ جهانی را خوب آغاز نکرده اما بازی کردن مقابل این تیم که حمایت شدید 10 هزار تماشاگر را نیز پشت سر خود دارد بسیار دشوار است. این تیم ده بار قهرمان لیگ جهانی شده است و بازیکنان با تجربه ای دارد.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: برزیل همیشه تیم قدرتمندی است و نمی توانیم بگوییم که به دلیل اینکه در چهار مسابقه قبلی خود سه باخت داشته به راحتی می توانیم این تیم را شکست دهیم اما ما هم نیاز داریم که با امتیاز به ایران بازگردیم.

وی گفت: تنها کاری که از دست ما بر می آید این است که با تمام توان برای به دست آوردن امتیاز مقابل برزیل به میدان برویم اما حتی اگر به این هدف نرسیم هم اتفاق خاصی نیفتاده است زیرا هنوز شش مسابقه خانگی ما باقی مانده است و می توانیم این شکست ها را در تهران جبران کنیم.

معروف گفت: تاثیرات باخت به ایتالیا در روحیه بازیکنان مشهود بود و خستگی سفر به برزیل نیز شرایط را بدتر کرد اما تمرینات خوبی که در سائوپائولو داشتیم کمک کرد تا به شرایط خوبی برسیم.

وی خاطرنشان کرد: همین که برای نخستین بار در تاریخ والیبال کشورمان به برزیل آمده ایم تا با این تیم مسابقه دهیم افتخاری برای ما محسوب می شود اما اگر بتوانیم امتیاز هم کسب کنیم نتیجه ای فوق العاده گرفته ایم.

وی گفت: اگر در این هفته ایتالیا به لهستان هم امتیاز ندهد شرایط ما در جدول بد نیست و می توانیم با نتایج خوب در بازی های بعدی، شانس صعود به مرحله نهایی را حفظ کنیم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه