نبرد صدرنشین‌ها در هفته چهارم لیگ برتر واترپلو

تیم‌های دانشگاه آزاد و نفت امیدیه در هفته چهارم لیگ برتر واترپلو مقابل هم به آب می‌زنند.

نبرد صدرنشین‌ها در هفته چهارم لیگ برتر واترپلو - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، در آغاز هفته چهارم لیگ برتر واترپلو تیم دانشگاه آزاد میزبان نفت امیدیه است. دو تیم دانشگاه آزاد و نفت امیدیه در حالی به مصاف هم می روند که هفته سوم لیگ را با پیروزی پشت سر گذاشته اند.

شاگردان علیرضا شهیدی پور هفته گذشته در یک دیدار سخت و نفس گیر تیم منسجم و با نظم فولاد مبارکه اصفهان را شکت دادند تا قدرت خود را رخ همه مدعیان بکشند و به صدرنشینی خود در جدول مسابقات ادامه دهند. طبق صحبت های علی اکبر شیرجیان، تیم دانشگاه آزاد فقط برای قهرمانی می جنگد. از سوی دیگر تیم نفت امیدیه در هفته سوم لیگ برتر دربی نفتی ها را به سود خود پایان برد. شاگردان آرام عیدی پور در رده دوم جدول قرار دارند و با برد مقابل دانشگاه آزاد با این تیم هم امتیاز می شود.

این دیدار ساعت ۱۰ روز پنج شنبه (۲۴ مهر) در استخر ۹ دی برگزار خواهد شد. داوران این دیدار مسعود رضوانی و امیر آذرخش هستند و سیروس طاهریان کار نظارت را بر عهده خواهد داشت.

در ادامه رقابت های هفته چهارم لیگ برتر، نفت و گاز گچساران میزبان تیم واترپلو شهید شهبازی زنجان خواهد بود. شاگردان وحید رضایی با دو باخت پشت سر هم شرایط خوبی را در جدول ندارند و برای بهبود رتبه خود به برد مقابل شهبازی زنجان نیاز دارد. از سوی دیگر تیم واترپلو شهید شهبازی زنجان در هفته سوم لیگ برتر استراحت داشت. شهبازی، به هر تیمی به راحتی امتیاز نمی دهد و برای همه تیم ها رقیب جدی خواهد بود. این تیم برای حضور قدرتمند درلیگ امسال دو بازیکن خارجی را هم در اختیار گرفته است.

این دیدار ساعت ۱۵:۰۰ ورز جمعه (۲۵ مهر) به میزبانی تیم نفت و گاز گچساران خواهد بود. داوران این بازی حامد دایی تقی و عبدالامیر ریحانی هستند و کار نظارت برعهده محمدهادی بیک است.

*برنامه بازی های هفته سوم لیگ برتر واترپلو:

دانشگاه ازاد – نفت امیدیه؛ پنج شنبه (۲۴/۷/۹۳) ساعت ۱۰:۰۰ استخر ۹ دی

نفت و گاز گچساران – شهید شهبازی زنجان (۲۵/۷/۹۳) ساعت ۱۵:۰۰ – گچساران

جدول رده بندی بیست و چهارمین دوره لیگ برتر واترپلو تا پایان هفته سوم

ردیفنام تیمبازیبردباختمساویگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱دانشگاه آزاد اسلامی۳۳۰۰۴۱۱۵۲۶+۶
۲نفت امیدیه۲۲۰۰۲۴۱۷۷+۴
۳فولاد مبارکه سپاهان۲۱۱۰۲۱۲۱۰۲
۴شهید شهبای زنجان۱۰۱۰۱۱۱۳۲-۰
۵نفت و گاز گچساران۲۰۲۰۱۵۲۷۱۲-۰
۶چوکا تالش۲۰۲۰۹۲۸۱۹-۰

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه