نظری درباره جدایی رحمتی ندارم - خودداری از صحبت درباره جذب طالب‌لو

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش فوتبال و فوتسال:

نظری درباره جدایی رحمتی ندارم - خودداری از صحبت درباره جذب طالب‌لو - تصویر 1

بهرام افشارزاده در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص جدایی سیدمهدی رحمتی از این تیم و پیوستن به باشگاه پیکان تهران، ضمن بیان مطلب فوق عنوان کرد: در این باره چیزی نشنیده‌ام. رحمتی بازیکن آزاد بود و هر تصمیمی که گرفته، برای ما قابل احترام است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا رحمتی درباره جدایی از استقلال به شما چیزی گفته؟، بیان کرد: رحمتی موبایل خود را خاموش کرده و تلفن‌های خود را پاسخ نمی‌دهد. بهرحال ما با او مشکلی نداشتیم و به تصمیمی که گرفته است، احترام خواهیم گذاشت.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره اینکه رحمتی گفته بود که افشارزاده با بازیکنان تماس نگرفته است، تاکید کرد: قرار نیست من با بازیکنان تماس بگیرم. در اتاق من باز است و اگر کسی مشکلی دارد می‌تواند آن را حل کند. البته آقای نظری جویباری با بازیکنان در ارتباط بوده و مشکلات را حل می‌کند.

افشارزاده در پاسخ به این سوال که آیا شما برای بازگشت طالبلو به استقلال با این بازیکن مذاکره‌ای کرده‌اید، گفت: من با هیچ بازیکنی تماس نگرفته‌ام و در این باره آقای نظری جویباری مسئول است. چون درباره جذب دیگر بازیکنان اظهار نظری نداشته‌ام پس بهتر است درباره این بازیکن هم حرفی نزنم.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه