نمایندگان گلستان هفته ششم لیگ برتر والیبال را با پیروزی پشت سر گذاشتند

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، هفته ششم رقابت های لیگ برتر والیبال جام زنده یاد حسین معدنی، شامگاه چهارشنبه با برگزاری ۶ دیدار پیگیری شد که در گروه الف تیم های والیبال "جواهری" و "توسعه تعاون" گنبدکاووس رقبای خود را شکست دادند.

تیم تعاون گنبدکاووس در سالن المپیک این شهر از تیم ارتعاشات صنعتی تهران که از بازیکنان تیم ملی نوجوانان استفاده می کند، میزبانی کرد و موفق شد با نتیجه ۳ بر یک میهمان خود را با شکست بدرقه کند.

والیبالیست های تعاون گنبد در دست دوم ۲۵ بر ۲۱ مغلوب ارتعاشات شدند اما در دست های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۶ بر ۲۴، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۸ بر ۲۶ به پیروزی رسیدند تا دومین پیروزی خود را در این رقابت ها کسب کرده باشند.

تعاون گنبد با این یپروزی پنج امتیازی شد اما جایگاهش در جدول تغییر نکرد و در رتبه ششم باقی ماند و ارتعاشات بدون امتیاز در جایگاه هفتم قرار دارد.

"محمدامیر ظهیری" نظارت بر این مسابقه را بر عهده داشت و "حمید راهجردیان" و "وحید پورکاشیان" به عنوان داوران اول و دوم عهدار قضاوت دیدار دو تیم تعاون گنبد و ارتعاشات صنعتی بودند.

تیم جواهری گنبد نیز در زاهدان به یک پیروزی شیرین دست یافت. تیم شهرداری زاهدان که با هفت امتیاز در رتبه چهارم این گروه بود در این مسابقه در سه دست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۲۰ مغلوب میهمان خود جواهری گنبد شد.

جواهری با کسب این پیروزی ۶ امتیازی شد و در رتبه پنجم جدول باقی ماند اما اختلاف خود را با شهرداری زاهدان به یک امتیاز رساند.

در این دیدار "مهدی کریمی" بازیکن شماره ۱۷ شهرداری زاهدان کارت زرد و "وحید والی" دیگر بازیکن شهرداری کارت قرمز دریافت کردند.

"کیوان عابدزاده" به عنوان داور اول و "امید فولادی وند" به عنوان داور دور قضاوت در این مسابقه را بر عهده داشتند و "محمدحسن شفقی" نیز ناظر این دیدار بود.

تیم های همشهری تعاون و جواهری گنبد در هفته پایانی نیم فصل نخست چهارشنبه ۲۶ آذر به مصاف همدیگر می روند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه