نورمحمدي: مي‌ماندم ضرر مي‌کردم

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ مهمترین رویدادها:                                                    

رضا نورمحمدي در مورد جدايي‌اش از باشگاه پرسپوليس گفت: متاسفانه فصل گذشته شرايط خوبي نداشتم و براي پرسپوليس کم بازي کردم و به خاطر همين تصميم گرفتم از اين تيم جدا شوم و تا آخر هفته تيم جديدم را انتخاب مي‌کنم. سعي مي‌کنم انتخابي انجام دهم که از نظر فوتبالي به نفعم باشم.

به نقل از تسنيم، وي ادامه داد: اينگونه مسائل هميشه در فوتبال پيش مي‌آيد و نمي‌شود يک بازيکن براي هميشه در تيم پرسپوليس ماندني شود. من هم با توجه به اينکه شرايط خوبي در فصل گذشته در پرسپوليس نداشتم ترجيح دادم جدا شوم.

نورمحمدي در پاسخ به اين سوال که آيا از مسئولان اين باشگاه و اعضاي کادر فني اين تيم ناراحتي دارد، خاطرنشان کرد: اصلا چنين چيزي نيست. فقط اميدوارم مطالباتمان را بدهند و به قولي که داده پايبند باشند. خيلي‌ها مي‌گويند رحيمي وقتي قول مي‌دهد به آن عمل مي‌کند.

وي ضمن بيان اين مسئله که از چند تيم تهراني و شهرستاني پيشنهاد دارد تصريح کرد: خدا را شکر در اين 4 سالي که بازيکن پرسپوليس بودم مشکلي نداشتم و هميشه هواداران با من رابطه خوبي داشتند. من در اين چند سال در زمان بردها و باخت‌ها مانند هواداران خوشحال و ناراحت مي‌شدم اما همه بايد بدانند کسي که به پرسپوليس مي‌پيوندد بايد به اين تيم کمک کند و البته گفتن اين نکته هم ضروري است که مربيگري کاملا مسئله‌اي سليقه‌اي است و نمي‌شود به تصميمات يک مربي خرده گرفت. اگر مي‌خواستم با اين شرايط در پرسپوليس بمانم از نظر فوتبالي ضرر مي‌کردم.

نورمحمدي درباره جدايي همزمان او و محمد نوري از پرسپوليس عنوان کرد: نوري بازيکن بزرگي است که وضعيتش مشخص است اما هر بازيکن و سرمربي هر سال شرايط خودش را مي‌سنجد و بعد تصميم‌گيري مي‌کند.

مدافع فصل گذشته پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که آيا ماندن و يا نماندن سيد جلال حسيني در اين تيم در تصميم او اثرگذار بوده است گفت: من به کسي کاري ندارم و فقط شرايط خودم را سنجيده‌ام. فصل پيش در حالي که مي‌توانستم در نيم‌فصل از پرسپوليس جدا شوم تصميم گرفتم تا پايان فصل در اين تيم بمانم و به تعهداتم عمل کنم. حالا هم هيچ مشکلي پيش نيامده و اتفاق خاصي رخ نداده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه