نیاز به زمان بیشتری داریم - کواچ از عملکرد من راضی بود

نیاز به زمان بیشتری داریم - کواچ از عملکرد من راضی بود - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سامان فائزی در مورد حضور خود در لیگ جهانی والیبال، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: بازیکنان خوبی در پست دفاع وسط تیم ملی بازی می‌کنند که تجربه بازی در لیگ جهانی را نیز در کارنامه خود دارند اما کواچ به من اعتماد کرد و در بازی دوستانه مقابل صربستان مرا در ترکیب اصلی قرار داد.

وی افزود: من هم تلاش کردم خود را در ترکیب تیم ملی تثبیت کنم. بازی با ایتالیا اولین بازی ملی من بود اما سعی کردم تمام نکات مورد نظر کادر فنی را اجرا کنم و فکر می‌کنم کواچ هم از عملکرد من راضی بود.

مدافع وسط تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: با توجه به تغییر مربی تیم ملی، سیستم بازی و تفکرات تیم نیز تغییر کرده است و طبیعی است که برای رسیدن به شرایط ایده‌آل نیاز به زمان بیشتری داشته باشیم. خولیو ولاسکو هم زمانی که به ایران آمد در نخستین گام دو بار از چین شکست خورد. مطمئنم کواچ هم در یک دوره طولانی مدت می‌تواند به موفقیت برسد.

فائزی گفت: برزیل همیشه یکی از تیم‌های برتر دنیاست و در تمام رقابت‌های مهم جایگاه‌های خوبی کسب کرده است. بازی کردن مقابل برزیل تیم در حضور تماشاگرانی که از این تیم حمایت می‌کنند بسیار سخت است اما هدف ما این است که بتوانیم از این تیم امتیاز بگیریم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه