پیشنهاد 130 میلیون دلاری نیویورک نیکس به کارملو آنتونی

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

به گزارش جوان ایرانی، مسئولان تیم بسکتبال نیویورک نیکس در لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا از سواحل شرقی این کشور به لس‌آنجلس در ساحل غربی آمریکا رفته‌اند تا به ستاره تیم‌شان پیشنهاد تمدید قرارداد را ارائه کنند.

کارملو آنتونی، فوروارد شماره 7 تیم بسکتبال نیویورک که پس از اتمام لیگ NBA و پایان قراردادش به سواحل غربی آمریکا رفته به عنوان بازیکن آزاد‌، مورد توجه بسیاری از تیم‌های متمول لیگ قرار گرفته است.

در این ملاقات که فیل جکسون،‌ رئیس باشگاه،‌ درک فیشر، سرمربی تیم و استیو میلز، ‌مدیرعامل باشگاه در غیاب مالک نیویورک نیکس حضور داشتند، بیشترین رقم ممکن از نظر قوانین و توانایی باشگاه به آنتونی پیشنهاد شد و حالا او باید موافقت خود را برای امضای قراردادی پنج ساله که 130 میلیون دلار ارزش دارد، اعلام کند. البته مسئولان نیویورک امیدوارند که «مِلو» به آنها تخفیف بدهد.

سایر تیم‌های NBA طبق قوانین نمی‌توانند پیشنهادی بیشتر از 100 میلیون دلار برای چهار سال به آنتونی ارائه دهند. از طرفی او هرگز نگفته که قصد ترک نیویورک را دارد و همین موضوع باعث امیدواری تیم مذاکره‌کننده شده است تا آنتونی قراردادش را تمدید کند. او در سال 2011 با هدف قهرمان شدن در لیگ از دنور ناگتس به نیویورک آمد اما فصل قبل در مقابل 45 شکست فقط 37 پیروزی کسب کرد تا ملو برای اولین بار در طول 11 سال حضورش در NBA به پلی‌آف نرسد.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه