کارها غیرعادی پیش می‌رود - شاید صادقی را هم نداشته باشیم!

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش سایر:

به گزارش خبرنگار مهر، رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ظهر امروز اعلام شد و طی آن سوشا مکانی به خاطر رفتارهای غیرورزشی که در دیدار با ملوان داشت یک جلسه از همراهی تیمش محروم شد. این محرومیت با واکنش سرمربی سرخپوشان همراه شد.

برانکو ایوانکوویچ در گفتگو با خبرنگار مهر به سوالاتی در این زمینه پاسخ داد:

* با رأی کمیته انضباطی سوشا مکانی نمی تواند پرسپولیس را در دیدار برابر سیاه جامگان همراهی کند، در رابطه با این رأی چه صحبتی دارید؟
- کارها غیرعادی پیش می رود و وضعیت واقعا وحشتناک است. رخ دادن این مسائل باعث می شود تا انسان به وضعیت کار شک کند.

* رضا نورمحمدی هم در بازی برابر سیاه جامگان محروم است؟
- همین مسائل را می گویم. در آن مسابقه صحبت هایی بین نورمحمدی و بازیکن صبا رد و بدل شد اگر این صحبت ها منجر به اخراج بازیکن شود باید در هر مسابقه فوتبال حداقل شاهد اخراج ۵- ۶ بازیکن باشیم.

* با احتساب این محرومیت ها بازی با سیاه جامگان را چطور می بینید؟
- با این شرایط نمی توانم صحبت کنم، زیرا هر لحظه تا پیش از آغاز آن مسابقه ممکن است دوباره یکی از ما را اخراج کند.

* ظاهرا خیلی از این موضوع عصبانی هستید.
- بله، من چندین سال است که در کشورهای مختلف مربیگری کردم، اما در طول این سال ها هرگز چنین چیزی را ندیده ام.

* آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس چگونه است؟
- ما بابک حاتمی و مایکل اومانیا را نیز برای این مسابقه در اختیار نخواهیم داشت.

* ایمان صادقی در ۳ بازی ابتدای لیگ که در ترکیب پرسپولیس قرار گرفت نتوانست عملکرد چندان خوبی داشته باشد. با این حال آیا ممکن است از مرتضی قدیمی پور درون دروازه پرسپولیس استفاده کنیم؟
- همه چیز احتمالش وجود دارد که اتفاق بیفتد. البته باید این نکته را هم در نظر بگیریم که شاید نتوانیم از ایمان صادقی نیز در لیست مان استفاده کنیم، زیرا او پس از گل دومی که به صبا زدیم کمی خوشحالی کرد و از روی نیمکت بلند شد. شاید ایمان نیز به خاطر این مساله محروم شود!

* علی دایی در مصاحبه ای که انجام داده، اعلام کرده که پرسپولیس با برانکو نمی تواند موفقیتی کسب کند. نظر شما در این باره چیست؟
- من واقعا نمی دانم که چه بگویم و حرفی در این مورد ندارم. بازی بعدی ما با سیاه جامگان برگزار می شود و تمام تمرکزمان را معطوف به آن مسابقه کرده ایم و با صبا بازی نداریم که بخواهم در خصوص علی دایی اظهارنظر کنم.

* حمیدرضا گرشاسبی اعلام کرده که پرسپولیس در نیم فصل تقویت خواهد شد و از بختیار رحمانی به عنوان گزینه حضور در پرسپولیس یاد می شود. آیا قصد دارید این هافبک را در اختیار بگیرید؟
- ما باید روز سه شنبه در مشهد به مصاف سیاه جامگان برویم و تا این مسابقه ممکن است اتفاقاتی بیفتد. فعلا تمام تمرکزمان را روی آن مسابقه گذاشته ایم تا در صورت رخ دادن مجدد اتفاقات غیرمنتظره واکنش نشان دهیم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه