کرزیستاف: ایران پاسور خیلی خوبی دارد

لیگ جهانی والیبال

ایگنکژاک کرزیستاف لیبروی تیم ملی لهستان شب گذشته پس از پیروزی تیمش مقابل ایران گفت: این والیبال است، هر تیمی خوب سرویس بزند برنده هست.

کرزیستاف: ایران پاسور خیلی خوبی دارد - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، لیبروی تیم ملی لهستان که یکی از دو تغییر لهستان در این دیدار بود، شب گذشته پس از پیروزی سه بر یک لهستان مقابل ایران اظهار داشت: احساس خیلی خوبی دارم. واقعا خوشحالم. چرا که ایران اکنون تیم قدرتمندی است و موفق شدیم امشب مقابل این تیم به پیروزی برسیم. ما توانستیم نسبت به بازی قبل تغییرات خوبی در تیم و شیوه بازی کردنمان انجام دهیم و موفق شدیم خیلی بهتر از قبل بازی کنیم. این آن بازی هست که ما می خواستیم. ما ست اول در توپ گیری خوب بودیم ولی در دفاع و حمله مشکل داشتیم. بعد از ست اول توانستیم این مشکل را با یک تغییر بر طرف کنیم.

کرزیستاف گفت: ایران پاسور خیلی خوبی دارد و ما در ست اول نمی توانستیم راه حلی برای مقابله با حملات و سرعتی زن های ایران و حملات و دریافت های ایران پیدا کنیم ولی در ست دوم با یک تعویض و زدن سرویس های قدرتمند و دریافت های خوب توانستیم حملات خوبی را طراحی کنیم. این والیبال است، هر تیمی خوب سرویس بزند برنده هست.

وی افزود: در مورد بازی بعدی هم نمی توانم فکری کنم. فقط می توانم بگویم که ما به میدان می رویم و سخت تلاش می کنیم. مقابل ایرانی که الان خیلی قدرتمند است فقط می جنگیم. امیدوارم بتوانیم در این بازی نیز پیروز شویم و به مرحله نهایی لیگ جهانی صعود کنیم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه