100 هزار دلار جوایز در جام کنفدراسیون والیبال آسیا

کمیته برگزاری چهارمین دوره مسابقات والبیال جام کنفدراسیون والیبال آسیا 100 هزار دلار جایزه برای هشت تیم شرکت کننده در این رقابت ها در نظر گرفته است.

100 هزار دلار جوایز در جام کنفدراسیون والیبال آسیا - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، چهارمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون آسیا (AVC CUP) از دوشنبه 27 مردادماه به میزبانی قزاقستان آغاز می شود و به مدت هفت روز در شهر آلماتی پیگیری خواهد شد.

فدراسیون قزاقستان هر ساله مسابقاتی تحت عنوان جام ریاست جمهوری این کشور برگزار می کند و امسال که میزبان چهارمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون آسیا (AVC CUP) است، این نام را نیز به جام کنفدراسیون والیبال آسیا افزوده است.

به همین دلیل جوایزی نیز برای هشت تیم شرکت کننده در این رقابت ها به تناسب مقامشان در نظر گرفته است که جمع جوایز 100 هزار دلار آمریکاست که به شرح زیر به تیم های اول تا هشتم پرداخت می شود.

قهرمان: 25 هزار دلار
نایب قهرمان: 20 هزار دلاتر
تیم سوم: 15 هزار دلار
تیم چهارم: 12 هزار دلار
تیم پنجم: 10 هزار دلار
تیم ششم: 8 هزار دلار
تیم هفتم: 6 هزار دلار
تیم هشتم: 4 هزار دلار

محمدطاهر وادی، فرهاد سال افزون، محمدرضا حسینی پویا، رحمان داوودی، سعید شیرود قربانی، حامد تاروردی، رضا صفایی، آرمین رنجبر، علیرضا جدیدی، مصطفی شریفات، سجاد دهنوی و علی حسین 12 ملی پوش والیبال ایران در این رقابت ها هستند.

محمد حسین حسینی فرد به عنوان سرپرست، پیمان اکبری (سرمربی)، رضا ابراهیمی و کیوان مجردی (مربی)، علی محمدی فرد (فیزیوتراپ)، هانی فرخی (آنالیزور) و محمود محمدی یزنی به عنوان ماساژور تیم ملی ب والیبال را در این رقابت ها همراهی خواهند کرد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه